Agraïments

Natalia Sarrion
Ricardo Restrepo
Jaime Manrique
Emmanuel Cely
Marcela Aguilar
Fabio Fillipi
Oscar Domenech
Randall Barriga
Estefania Blondet
Pablo Calzado
Eva Consuegra
Leyre Garatea
María Alejandra Guerra
Valeria Ippolito
Stefania Ósk Ómarsdóttir
Teresa Ribas
Eva Rogeau
Marc Treserra
Emanuele Varetto
David Cremnitzer
Luis Gonzáles
Pablo Gonzáles
Salva de Haro
Anouk Silvestre
Mònica Sabata
Andreu Termes
Carlos Vela (FNAC)
Tania Adams
(Espai Avinyo)
Ariadna Casas
(Espai Avinyo)
Toni Espinosa
(Cinemas Girona)
Marçal Sintes
(Director del CCCB)
Amàlia Llabrés Bernat
(CCCB)
Gigi Guizzo (Pati LLimona)
Eva Peña (Pati LLimona)
Sonia Felipe Larios
(Triodos Bank)
Asha Miró
(Ajuntament BCN)
Arcadi Oliveres
Joan Antoni Melé
Isabelle Delannoy
(GoodPlanet
Foundation)
Luis Humberto Soriano
Cândido Grzybowski
Pedro Santana Rodríguez
Siscu Baiges
Josep Maria Navarro y
Txell Bragulat
(Muestra de cinema
Arab i Mediterráni)
Joan Salvat
(DocBarcelona)
Elena Subira i Roca
(DocBarcelona)
Carles Giner
Assumpta Bailac
(Biblioteques de BCN)
Juan José Arranz
(Biblioteques de BCN)
Óscar Carreño
(Biblioteques de BCN)
Núria PERARNAU SOLER
(Biblioteques de BCN)
Carme Galve Montore
(Biblioteques de BCN)
Emília Sánchez Mota
(Biblioteques de BCN)
David Bondia García (UB)
Diana Apache (Ministerio
de Asuntos Exteriores)
Adelfa Martínez
(Dirección de
cinematografía del
Ministerio de Cultura
de Colombia)
Pere Margarit
Amaia Garcia
Antoni Traveria (Casa
Amèrica Catalunya)
Marta Nin i Camps (Casa
Amèrica Catalunya)
Josep A. Vilar (Casa
Amèrica Catalunya)
Cristina Osorno (Casa
Amèrica Catalunya)
Júlia Torrado
Anna Lafuente (Decroly)
Julio Lamaña (Cinesud)
Angélica Sátiro
Lucy Riveros Salcedo
Itzbi Solís
(Tengo un Trato)
Edgar Peñas
(Tengo un Trato)
Miguel Ángel Fernández
Víctor Carreras
Pep Tugues
(Teatre-Auditori de Sant Cugat)
Jordi González
(Ajuntament de Sant Cugat)
Beth Mejan (Ajuntament de Sant Cugat)
Victoria Camps
Aguistí Colomines
Pepa Forn
(Biblioteca Central Gabriel Ferrater)
Alba Lladós
(Biblioteca Central Gabriel Ferrater)
Guim Pros (Terra Dolça)
Mercè Conesa
(Ajuntament de Sant Cugat)
Susanna Pellicer
(Ajuntament de Sant Cugat)
Joan Puigdomènech
(Ajuntament de Sant Cugat)
Equip del Teatre-Auditori de Sant Cugat
Arcadi Oliveres
Dolors Vilarasau
Miquel Herrada
(Cugat.cat)
Jessica Sotodosos (Cugat.cat)
Equip del magazín
“Sant Cugat a Fons” de Cugat.cat
Josep Maria Vallès (Premsa Local)
Mariona Sagalès
(Premsa Local)
Alba Riaza (TV Sant Cugat)
Maria Fernández
(TV Sant Cugat)
Neus Sotomayor (Universitat
Internacional de la Pau)
Anna Sánchez
(Universitat Internacional de la Pau)
Pau Sans (dinamitzador del PIDCES)
Germán Llerena
Pep Martinez
Isabel Herrero
Jordi Casas
(Festa de Tardor)
Sebastià Ruiz
(Som Energia)
Narcís Sánchez
(FETS i Fiare)
Carles Arias
(Alba Sud i Club Karate Sant Cugat)
Dani Gómez (Observatori del Deute
en la Globalització)
Jacqueline Goff art
(GoodPlanet Foundation)
Aurélie Chauleur
(Hope Production)
Ton Marimon
Helga Flamtermesky
(Grup de Dones Immigrant)
Sr. Leonardo Boff, renovador de la teologia de l’alliberament.
Dra. Sònia Fernández-Vidal, doctora en òptica i informació quàntica per la UAB.
Dra. Gemma Calvet, advocada, consultora, i analista política; candidata al Parlament de Catalunya per ERC.
Dr. Jordi Pigem, doctor en filosofia perla UB, especialista en decreixement.
Dra. Simona Škrabec, escriptora, filòloga,estudiosa de la teoria literària i traductora catalano-eslovena.
Sra. Marta Subirà i Roca, directora general de la Direcció Generalde Polítiques Ambientals.
Dr. Agustí Colomines, director dels Estudis d’Arts i Humanitats i de l’Àrea d’Estudis Nacionals i Identitaris (AENI) de la Universitat Oberta de Catalunya (UOC); professor titular d’històriacontemporània a la Universitat de Barcelona (UB)